wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Konferencje, kongresy, szkolenia

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja i obsługa konferencji, kongresów i szkoleń. Zajmujemy się całym ciągiem działań począwszy od rejestracji uczestników przez rezerwację hoteli, a kończąc na wydarzeniach towarzyszących. Dobra znajomość infrastruktury hotelowo-gastronomicznej, oparta o wieloletnią współpracę, pozwala nam na zaproponowanie właściwego miejsca do przeprowadzenia kongresu lub szkolenia.

Korzystając w wieloletniego doświadczenia przy organizacji konferencji, proponujemy bogaty wachlarz dziennych i wieczornych imprez towarzyszących, które uatrakcyjnią czas jej Uczestnikom.

Zapewniamy:

 • wybór odpowiedniego miejsca konferencji
 • zakwaterowanie w hotelach
 • transport (samolot, autokar)
 • wynajem sal konferencyjnych
 • obsługę techniczną
 • organizację recepcji konferencyjnych
 • catering
 • tłumaczenia
 • imprezy towarzyszące
 • materiały konferencyjne
 • nadzór nad realizacją konferencji

Zadbamy, aby Twoja konferencja była ważnym i prestiżowym wydarzeniem.

{child_list}

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej