wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Incentive

Działalność na polu turystyki biznesowej od zawsze była jedną z wiodących form naszej pracy.

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

Naszymi atutami są:

  • doświadczenie
  • grupa profesjonalnych planistów
  • kreatywność
  • współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami

Organizujemy wyjazdy zarówno dla pracowników firm, jak i dla kluczowych partnerów naszych Klientów. Przygotowując oferty nie powielamy schematów. Każdy projekt jest dla nas indywidualnym wydarzeniem, w ramach którego dbamy o wszelkie detale. Aby nasze pomysły spełniły pokładane w nim nadzieje, staramy się poznać oczekiwania Klienta i cele jakie chce osiągnąć. Staramy się aby dobrane miejsce, charakter imprezy, oraz bogaty program atrakcji, sprostały tym oczekiwaniom.

Nasze imprezy zaczynają się na długo przed datą wyjazdu.

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne i incentive, od kilku lat są jedną z najpopularniejszych form wyróżnienia i zachęty pracowników do osiągania jeszcze lepszych wyników w pracy. Jest to połączenie wyjazdu turystycznego zaplanowanego w atrakcyjnym miejscu z elementami eventu mającymi dostarczyć jego uczestnikom niezapomnianych wrażeń i przeżyć, mającymi na długo pozostać w ich pamięci.

czytaj więcej

Podróże biznesowe

W ramach przygotowywanych wyjazdów dla naszych Klientów, organizujemy biznesowe podróże o luksusowym standardzie, realizowane dla wyselekcjonowanych klientów lub pracowników firmy. Proponujemy kompleksową usługę począwszy od zarezerwowania najdogodniejszych połączeń lotniczych i hoteli, a skończywszy na zaaranżowaniu ciekawego programu pobytu dostosowanego do charakteru wyjazdu i wymagań Klienta.

czytaj więcej

Konferencje, kongresy, szkolenia

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja i obsługa konferencji, kongresów i szkoleń. Zajmujemy się całym ciągiem działań począwszy od rejestracji uczestników przez rezerwację hoteli, a kończąc na wydarzeniach towarzyszących. Dobra znajomość infrastruktury hotelowo-gastronomicznej, oparta o wieloletnią współpracę, pozwala nam na zaproponowanie właściwego miejsca do przeprowadzenia kongresu lub szkolenia.

czytaj więcej

Pikniki firmowe

Dobra zabawa połączona z muzyką i dobrym jedzeniem jest od lat uznaną formą zamkniętej imprezy firmowej dla pracowników lub Klientów z rodzinami. Jest to okazja do wspólnego spotkania poza pracą, osadzona w plenerze z miłą i familijną atmosferą.

czytaj więcej

Wieczory tematyczne

Wieczorne spotkanie firmowe wokół określonego tematu, jest dobrym sposobem na podsumowanie dnia na wyjeździe integracyjnym. Jest to dobra zabawa zaaranżowana w ściśle określonym klimacie i scenografii.

czytaj więcej

Spotkania okolicznościowe

W naszej ofercie skierowanej do firm znajdują się imprezy okolicznościowe, takie jak jubileusze, spotkania świąteczno-noworoczne, otwarcie salonów wystawowych czy uroczyste gale w ramch wprowadzania nowych produktów na rynek.

czytaj więcej

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej