wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Dlaczego my?

Doświadczenie

Minęło już wiele lat od kiedy zafascynowani książkami Arkadego Fiedlera i filmami Tonego Halika rozpoczęliśmy naszą przygodę z turystyką. Z perspektywy czasu, który upłyną wiemy, że nie był to okres zmarnowany bo zdobyliśmy bezcenne doświadczenie. I choć oprócz sukcesów, tych małych i tych większych zdarzały nam się błędy, to zawsze staraliśmy się wyciągnąć z nich właściwe wnioski na przyszłość.

Dążymy do tego by każdy wyjazd z nami był dla Państwa niezapomnianą podróżą. Nasze wyjazdy prowadzą zawsze profesjonalni piloci i przewodnicy. Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i firmami transportowymi. W trakcie naszych wyjazdów często jest czas na luz i spontaniczne zachowania, ale zawsze bezwzględnie przestrzegamy bezpieczeństwa naszych Gości i dobrej organizacji.

Pasja

Prawdziwe przygody rodzą się w naszych głowach, a pasja do ich tworzenia skrywa się w naszej duszy.
Programy nasze zawierają zarówno znane zabytki jak i mniej znane miejsca, które często znajdują się tuż obok głównych szlaków turystycznych. To z pasji do podróży organizowaliśmy wyjazdy, wzbogacone o elementy kulinarne, muzyczne i przyrodnicze. W dotychczasowej pracy realizowaliśmy projekty wejścia na Mont Blanc, Matterhorn i najpiękniejsze ferraty Dolomitów. Za polskimi piłkarzami pojechaliśmy jako jedyni z Polski autokarem na mecz do Lizbony. Po meczu, do późnej nocy śpiewaliśmy "dzisiaj Lizbona jest biało-czerwona". Na torze Monza oklaskiwaliśmy Roberta Kubicę, kiedy zdobywał swoje pierwsze podium w karierze w Formule 1. Do utraty tchu szaleliśmy z naszymi klientami na koncertach m.in Depeche Mode, Queen, Madonny, U2 i wielu innych gwiazd światowego formatu. To w magicznej Pradze spotkaliśmy Brada Pitta i wokalistę REM Michaela Stipea. Nie przypuszczaliśmy, że wyprawa quadami z noclegiem na Pustyni Wschodniej, spotkane dzikie stado huculskich koni w Bieszczadach i nurkowania wśród raf koralowych dadzą Państwu tyle radości. Początkiem i punktem wyjścia jest zawsze pasja. Bez niej nie byłoby tych wszystkich wspaniałych wspomnień.

Ciekawość Świata

To ciekawość świata i ludzi nadaje sens naszym ziemskim podróżom.
Wszystkich nas, pracowników i współpracowników naszego biura cechuje ciekawość świata i chęć jego poznawania. Gdziekolwiek jesteśmy interesują nas ludzie którzy zamieszkują wieś, czy miasto do którego przybyliśmy. Ciekawi nas ich historia, obyczaje, kultura, kuchnia i filozofia życia. Tak zdobytą wiedzę w połączeniu z podróżami studialnymi, staramy się wykorzystać przy układaniu programów.

Autorskie oferty

W oparciu o zdobytą wiedzę tworzymy autorskie programy, w miejsca które lubimy i których pięknem chcemy się dzielić z innymi. Każdy wyjazd opieramy o nowe, charakterystyczne elementy, przybliżające nas do pełniejszego poznania i zrozumienia miejsc które odwiedzimy.

Motywacja i praca nad sobą

Praca nad sobą, poparta motywacją poprowadzi mnie na szczyt.
Aby nie zawieść Państwa oczekiwań, ciągle poszerzamy swoją wiedzę o świecie w poszukiwaniu nowych rozwiązań i partnerów godnych zaufania. Wciąż udoskonalamy swój indywidualny warsztat, by nie osiąść na mieliźnie samozadowolenia. Cenne uwagi i prośby Klientów, motywują nas do poszerzania swojej oferty o nowe kierunki.

Bogaty wachlarz ofert

Piękno i urok tego świata tkwi w tym, że się różnimy.
Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje dla siebie podróży która spełni jego oczekiwania. Jeden lubi leniuchować na plaży, drugi woli zwiedzić pół Europy, a trzeci spełnienie podróżnicze poczuje na trekkingu w Nepalu, czy skuterach śnieżnych w dalekiej Finlandii. Pamiętając o tym, że istnieje wiele sposobów na dobry wypoczynek, stworzyliśmy bogaty wachlarz ofert. Dla osób indywidualnych i dla grup, dla młodzieży i dla dorosłych. Swoją pasją i ciekawością świata, staramy się zarazić również najmłodszych. A wszystko po to, aby każdy w cieniu naszej maloki wypoczął tak jak chce.

Elastyczność i pomysłowość

Ogranicza nas tylko umysł i własne marzenia.
Nie twierdzimy, że wiemy wszystko o podróżach, ale mamy głowy pełne pomysłów i otwarte umysły. Wiele projektów planujemy wspólnie z naszymi Klientami, by lepiej poznać ich oczekiwania związane z wyjazdem. Nigdy nie forsujemy swoich pomysłów na siłę, jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie uwagi. Ostateczny wybór i tak należy do Państwa.

Profesjonalizm

Z szacunku do drugiego człowieka.
Profesjonalizm to słowo często używane w wielu aspektach naszego życia. Dla nas ludzi z Maloki, to dbałość o najmniejsze nawet detale, podejmowana we wszystkich aspektach naszej pracy. Począwszy od pierwszego spotkania z Klientem, przez opiekę na imprezie, a skończywszy na zebraniu opinii Uczestników po powrocie do domu. Ponieważ jest to złożony ciąg zdarzeń, dlatego stale monitorujemy efekty naszej pracy, by w przyszłości być bliżej oczekiwań naszych Klientów.

Pracujemy w szacunku i partnerstwie, by podróże z nami niosły pozytywne przesłanie naszej pasji.

{child_list}

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej