wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Zespół

Tomasz Sierzchała

Z turystyką związany od 1990 roku. Pilot wycieczek, sternik motorowodny i żeglarz jachtowy. Były podharcmistrz ZHP, organizator rejsów, obozów żeglarskich i wypraw wysokogórskich na Mont Blanc, Matterhorn i w Dolomity. Założyciel HKG Aconcagua. Organizator wyjazdów na koncerty w ramach turystyki koncertowej. W 1998 roku otrzymał z rąk Austriackiego Ośrodka Turystyki prestiżowy tytuł specjalisty d/s Austrii. Prywatnie pasjonat gór, żeglarstwa i muzyki. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, muzyce, literaturze, jeździe na rowerze i planowaniu kolejnych wypraw.


Karol Mysiak

Z turystyką związany od 2000 roku. Pilot wycieczek, Kapitan Wielkiej Żeglugi Miejskiej. Prywatnie pasjonat gór, muzyki i dobrego towarzystwa. Z urodzenia warszawiak, z zamieszkania grodziszczanin. Czas wolny najchętniej spędza w pracy, wyjeżdżając z Klientami i pokazując im piękne okoliczności przyrody z dala od zgiełku dużych miast. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Jak mówi, podróż swojego życia ma jeszcze przed sobą.Współpracownicy

Liczne grono zaufanych pilotów, przewodników, wychowawców kolonijnych i pracowników kontraktowych różnych specjalizacji.


{child_list}

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej