wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Podróże biznesowe

W ramach przygotowywanych wyjazdów dla naszych Klientów, organizujemy biznesowe podróże o luksusowym standardzie, realizowane dla wyselekcjonowanych klientów lub pracowników firmy. Proponujemy kompleksową usługę począwszy od zarezerwowania najdogodniejszych połączeń lotniczych i hoteli, a skończywszy na zaaranżowaniu ciekawego programu pobytu dostosowanego do charakteru wyjazdu i wymagań Klienta.

W szerokiej palecie naszych propozycji znależć można m in.:

  • nurkowanie wśród najpiękniejszych raf koralowych
  • rejsy luksusowymi statkami po morzach i oceanach
  • trekking pod Annapurnę
  • wyprawy jeepami 4x4 na pustynię
  • loty balonem
  • regaty nowoczesnymi katamaranami
  • połowy rybne z nowoczesnych łodzi pełnomorskich
  • rajdy na koło podbiegunowe
  • profesjonalne degustacje trunków prowadzone przez doświadczonych somelierów
  • jazda samochodem po lodzie
{child_list}

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej