wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Wycieczki - zagranica

Bogata oferta wycieczek zagranicznych umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Europie. Od kilku lat Polska należy do struktur Unii Europejskiej. Chcąc przybliżyć dzieciom i młodzieży kulturę i historię naszych sąsiadów, proponujemy w ramach "Edukacji Europejskiej" wycieczki rozszerzone o wizyty w strukturach rządowych lub administracyjnych państw unii. W swojej ofercie nie zapominamy również, że wcieczki służą także wypoczynkowi. Dlatego zachowując właściwe proporcje wplatamy do programów elementy zabawy i rozrywki: gry terenowe i miejskie, dyskoteki, ogniska, relaks w parkach wodnych. Od lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wycieczki z elementami interaktywnego i praktycznego poznania języka obcego. Na życzenie naszych Klientów realizujemy programy tematyczne, ułożone pod kątem interesujących grupę zagadnień, postaci, wydarzeń historycznych lub zabytków.

Zobacz także ofertę wycieczek po Polsce.

{child_list}

{title}

{description}

czytaj więcej

{/child_list} {pagination_links}

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej