wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Apartamenty Stubaital

Apartamenty w Fulpmes, Mieders, Neustift, Telfes

Stubaital - Dolina Stubaital o długości 35 km, to znany region sportów zimowych w Tyrolu. Wchodzi wraz z innymi ośmioma regionami w skład jednego z największych kompleksów narciarsko-snowboardowych świata znany poz nazwą Olimpia Ski World. Lodowiec Stubai jest niezwykle popularnym miejscem wśród narciarzy jak i snowboardzistów m. in. ze względu na malownicze usytuowanie tras. Jedna z kolejek dociera na wysokość 3200 m n.p.m. W samej Dolinie Stubaital położonej 15 km od Innsbrucka znajdują się jeszcze trzy centra narciarskie tj. Schlick 2000, Telfes i Serles. Dzięki bezpośredniej bliskości doliny z Innsbruckiem stacje narciarskie w ostatnich latach bardzo szybko się rozwinęły. Np. z miejscowości turystycznej Fulpmes będącą dobrą bazą noclegową dla narciarzy poprowadzono linię tramwajową łączącą Stubai z stolicą Tyrolu. W sąsiednim regionie Glungezer znajduje się najdłuższa trasa zjazdowa w Tyrolu o długości 15 km. W Innsbrucku znajduje się słynny Nordpark ze Skylinepark i Super-Pipe. Szczególna atrakcją dla dzieci jest Ski Club Micky Maus (górna stacja wyciągu na Gamsgarten) Gdzie każdego dnia dzieci od 4 roku życia pod opieką animatorów doskonale bawią się i uczą jazdy na nartach w towarzystwie Disneyowskich bohaterów.

Informacje ogólne

  • Dojazd z Polski: Cieszyn-Frydek Mistek-Olomouc-Brno-Znojmo-St.Polten-Linz-Salzburg-Innsbruck Sud- zjazd numer 10 na A13/E45 Stubaier Gletscher
  • Aktualna pogoda: http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/tirol/stubaier-gletscher
  • Stacje narciarskie Stubai-Innsbruck: Stubai Gletscher, Schlick 2000, Telfes, Serles, Axamer Lizum, Seegrube-Nordkette, Patscherkofel, Skipark Mutterer Alm, Elfer
  • Trasy Olimpia Ski World: łącznie ok 200 km tras, w tym 45 km trudnych, 90 km średnich, 70 km łatwych
  • Wyciągi: 34 orczyki, 19 krzesełkowych, 10 gondoli.


Zobacz mapę doliny

Lodowiec Stubai

Dysponuje ok 130 km tras zjazdowych doskonale ratrakowanych o zróznicowanym stopniu trudności. Szczególna atrakcją dla osob dobrze jeżdżących jest zjazd z lodowca o długości 10 km do dolnej stacji kolejek.

Schlick 2000

Malowniczo usytuowana stacja ulokowana w miejscowości Fulpmes jest szczególnie polecana osobom o mniejszych umiejętnościach lub rodzinom z małymi dziećmi. Do dyspozycji liczne szkółki dla dzieci, narciarskie przedszkole, ok 38 km tras obsługiwanych przez nowoczesną infrasturkturę 10 wyciągów, na wysokości pomiędzy 1000 a 2000 m n.p.m.

Serles

Na wysokości pomiędzy 950 a 1700 m n.p.m. w miejsciwości Miders oddano ok 20 km tras stacji Serles

Elfer

Na wysokości pomiędzy 750 a 2000 m n.p.m. w miejsciwości Neustift oddano ok 15 km tras połączonych 6 wyciągami stacji Elfer.Atrakcją turystyczną dla wszystkich w tym regionie jest fantastyczny tor saneczkowy (oświetlony) o długości ok 3800 m.

Zakwaterowanie

Proponujemy zakwaterowanie w czterech najbardziej dogodnych miejscowościach regionu k. Innsbrucka tj. Fulpmes, Mieders, Neustift, Telfes. Apartamenty 2-6 os. wyposażone w łazienkę, wc, kompletnie wyposażoną kuchnię (sztućce, naczynia, lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy). Pobyty tygodniowe w systemie sobota-sobota, lub niedziela-niedziela. Między apartamentami a stacjami narciarskimi kursuje bezpłatny ski-bus.

Kategorie Apartamentów:

  • A2: Apartament dla 2 osób – zakwaterowanie składające się z 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego kompletnie wyposażonego, łazienki i wc, tv, balkonu
  • A3: Apartament dla 3 osób – zakwaterowanie składające się z 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego – kompletnie wyposażonego, łazienki, wc, sat-tv, balkonu
  • A4: Apartament dla 4 osób – zakwaterowanie składające się z 1 lub 2 sypialni, 1 pokoju dziennego z tapczanem, małej kuchni lub aneksu kuchennego – kompletnie wyposażonych, łazienki, wc, sat-tv, balkonu
  • A5: Apartament dla 5 osób – mieszkanie składające się z 2 sypialni, 1 pokoju dziennego, aneksu kuchennego – kompletnie wyposażoną, sat-tv, łazienki, wc, balkonu

Galeria

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej