wieża eiffla
bilety na koncerty
kompas

Koncerty

Wyjazdy na koncerty, organizowane przez nas, są wyjątkowym pomysłem zarówno na firmowy wyjazdy integracyjny jak i na spotkanie fanów wokół konkretnego zespołu lub indywidualności muzycznej. Wspólna podróż, przeżywanie muzyki na koncercie, czy rozmowy o płytach są niezapomnianą formą podróży do świata muzyki. Zapewniamy transport na koncert, bilet na wybrane kategorie miejsc, dobre sprawdzone hotele blisko hal koncertowych, program turystyczny, opiekę pilota, party po koncercie. Z naszymi Klientami byliśmy już na około 50 koncertach w Polsce i za granicą, od hard rocka, przez muzyke pop, a na operze kończąc.

Na ich koncertach byliśmy: The Rolling Stones, Marillion, Red Hot Chilli Peppers, The Cure, The Police, RUSH, Deep Purple, Metallica, Scorpions, REM, U2, RAMMSTEIN, Beyonce, The Eagles, Madonna, Open Air Heineken.

Do zobaczenia w świecie muzyki.

Galeria

Zobacz także:

O nas

MALOKA – (w jęz. hiszp. maloca) duży szałas służący jako mieszkanie dla wielopokoleniowej rodziny, lub plemienna chata zgromadzeń we wsiach w Ameryce Południowej. Często rada starszych, podejmowała w niej najważniejsze decyzje dla swojej społeczności. W ciągu dnia można było znaleźć w jej wnętrzu wypoczynek i schronienie przed słońcem.

czytaj więcej

Wycieczki autokarowe

Od samego początku powstania biura zajmujemy się organizacją autokarowych wyjazdów w Polsce i Europie. Wiele satysfakcji sprawia nam pokazywanie zarówno miejsc znanych, sprawdzonych jak i tych nowych, niezbyt jeszcze popularnych.

czytaj więcej

Dla szkół

W ramach naszej działalności zajmujemy się organizacją wycieczek i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Bogata oferta programów umożliwia odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Pozwala na atrakcyjne przyswojenie treści i umiejętności z historii, geografii poza murami szkoły.

czytaj więcej

Zima

Już kolejny sezon proponujemy aktywny wypoczynek w najlepszych stacjach sportów zimowych Europy. Austria i Włochy należą w zimie, do najczęściej odwiedzanych destynacji przez Polaków.

czytaj więcej

Lato

Naszym młodym Klientom oferujemy letni wypoczynek w atrakcyjnych miejscach, oraz ciekawe programy i prawdziwie wakacyjną atmosferę.

czytaj więcej

Incentive

Kompleksowo zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, sympozjów jak i wyjazdów integracyjno-motywacyjnych dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w formule incentive pozwala nam, zarówno na profesjonalne zorganizowanie dużej imprezy plenerowej jak i kameralnego spotkania w Polsce i za granicą.

czytaj więcej

Wyjazdy rodzinne

W naszej ofercie znajdują się również zagraniczne wyjazdy pobytowe i objazdowe do ciekawych zakątków całego świata.

czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertą jak i udzielimy dodatkowych informacji.

czytaj więcej